+420 774 888 588

img_1948.jpg

O společnosti

RANCO CZ s.r.o. je strojírenská společnost zaměřená především na velmi přesné sériové třískové CNC obrábění železných i neželezných kovů a plastů.

Společnost byla vytvořena na základě transformace a převzetí činnosti fyzické osoby, která byla založena v roce 1994 a zabývala se strojní výrobou, zámečnickou výrobou na konvenčních strojích. Stěžejní činností byla výroba polotovarů pro výrobu axiálních a radiálních ložisek v řádech desítek tisíc až stovek tisíc kusů ročně, a dále výroba hliníkových nástěnných balkonových systémů na export do SRN.

Proč právě my?

 

Zabýváme se činnostmi v oblasti kovoobrábění a strojírenské výroby. Specializuje se na výrobu vysoce přesných převážně rotačních dílů a komponentů podle specifikace a výkresů zákazníka převážně ve středních a velkých sériích. Nedávno firma rozšířila svoje portfolio o progresívní výrobní technologii - horizontální vícepaletové obráběcí centrum, aby mohla plnit zvýšené požadavky svých i potencionálních zákazníků. Další nabízenou službou zákazníkům je dělení na NC pilách.

Opracováváme materiály:

Toto vše umíme z tyčí a profilů až do délky 6 m, nebo jejich úřezů:

Měření vyrobených dílců pro nás není problémem vzhledem ke špičkovému vybavení - 3D - CRYSTA Apex 776 - MITUTOYO, profiloměr CV - 3200H MITUTOYO, drsnoměr Marsurf PS1 - MAHR, výškoměr Digimar 817CLM - MAHR.

Připravujeme pro zákazníky novou službu, a to ZAKÁZKOVÉ MĚŘENÍ jimi dodaných dílců na adekvátním stroji včetně měřícího protokolu.

V současnosti vyrábíme jak jednoduché, tak i nenormalizované a technologicky náročné a složité díly, u kterých využíváme zručnost a zkušenost dělníků, kvalitu a přesnost nejmodernějších strojů MAZAK od předního japonského výrobce a produktivnost nástrojů jako je SECO, ISCAR a GÜHRING. Soustružené dílce dodáváme v IT 5-6 a drsnosti 0,8-0,4.

Naše výrobky byste našli v autobusech, laboratorní technice, ve zkušebnách, zdravotnictví, vzduchotechnice, jaderných elektrárnách, ropném průmyslu, čerpadlech, drtičích, jednoúčelových strojích atd.

Naší výhodou je možnost kompletního proměření vyrobeného dílce jak před započetím výroby, tak i během ní, vzhledem k metrologickému zázemí, kde disponujeme velice širokou škálou možností použití měřidel, počínaje několika sty kalibrů, 2 a 3 bodovými dutinoměry s rozlišením 0,005 a 0,001mm, 2-D výškoměrem, drsnoměrem, profiloměrem a konče 3D měřením na souřadnicovém měřícím stroji MITUTOYO 776, který umožňuje kontrolovat jak rozměry, tak úchylky tvaru a polohy výrobků o rozměrech až 705 x 705 x 605 mm. Měřící programy, které vytváří kvalifikovaný pracovník, umožňují statistické vyhodnocení naměřených rozměrů.

V rámci dodržení požadované přesnosti měření je přístroj umístěn v klimatizované místnosti.

Při výrobě našich výrobků dbáme na předepsanou kvalitu dílců dle norem uvedených na výkresové dokumentaci a podle požadavků zákazníka. Protože dodržujeme standardní zásady METROLOGIE, tak jsou všechna používaná měřidla pravidelně ve stanovených lhůtách kontrolována a kalibrace našich měřidel je zajišťována akreditovanými laboratořemi. Tím je zajištěno navázání na státní, eventuálně na mezinárodní etalony.

Uvědomujeme si, že spokojenost zákazníků úzce souvisí s kvalitou dodávaných služeb a výrobků, proto je zabezpečení kvality prvořadým cílem naší společnosti. Naší snahou je nabídnout zákazníkovi kvalitu, přesnost a dodržování termínů.